Hikayemiz

Bilişim sektöründe 2015’ten beri hizmet veren HOAX Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri her geçen gün profesyonel ekip ve kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.Sürekli değişen ve gelişen pazarda HOAX Tasarım, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı zaman dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Hoax Tasarım profesyonel ekip ve kadrosunu her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanları sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamada eğitimlere tabi tutmaktadır.

Yazılım/Kodlama 99%
Üretkenlik 99%
Tasarım 99%

Hoax Tasarım

Bizi tercih eden bazı kişiler...

Beydağı Soğutma

Daha öncesinde 2 firmayla çalışmıştık fakat memnun kalmadık, bir tanıdığımız vasıtasıyla tanıştık Hoax Tasarımla şuan çok memnunuz. İşinin ehli bir firma. Teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Beydağı Soğutma
Erasko Tekstil

Harika bir ekip. Harika işler çıkartıyorlar, istediğiniz projeyi en iyi şekilde eksiksiz teslim ediyorlar ayrıca teknik destek harika. Teşekkür ederiz…

Erasko Tekstil
Sinan Gümüş

Dijital işlerimizde  tüm taleplerimizi sorunsuz ve zamanında yerine getirildi. Güvenip memnun kalacağınız profosyonel bir firma. Tüm hizmet ve destekleriniz için Hoax Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri ekibine teşekkür ederim.Tavsiye edeceğim gerçek bir firma.

Sinan Gümüş
76
Firma
97
Biten Proje
12
Devam Eden Proje
7
Başarı Belgesi
EnglishРусскийTürkçe