our-services-image-01

Web Tasarım

Hoax Tasarım gelişen internet çağına ayak uydurmak isteyen firmalara web tasarım hizmeti konusunda geniş çaplı hizmet vermektedir. Güncel arama motorlarının standartlarına uygun, Android ve IOS cihazlar için responsive uyumlu, talebe yönelik özel tasarımlar ile kişisel ve kurumsal internet sitesi çalışmalarını yürütmektedir.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek , bir düşünceyi görselleştirip ileriyi taşımak adına iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilen yaratıcı bir süreçtir. Kreatif fikirler ve çözüm odaklı tavrımız ile Hoax Tasarım olarak , işin mutfağında siz değerli markalarımıza en iyi görsel hizmeti verip,hedef kitlenizden verimli geri dönüşler alabileceğiniz şekilde servis ediyoruz.
our-services-image-02
our-services-image-03

Reklam / Sosyal Medya Danışmanlığı

Kullanıcılar için ‘İçerik’ markaları tanımakta çok büyük önem arz eder ve doğru içerik yönetimi markayı sosyal medyada önemli noktalara taşır. Hoax Tasarım olarak en önemli hedefimiz,markaların vizyonu ve beklentileri doğrultusunda kaliteli ve verimli içerikler üretip,potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlamaktır.

Hoax Tasarım

Kampanya ve İndirimlerimizden Haberdar Olun

EnglishРусскийTürkçe